Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 20 september 2023

WitZwartUitslag
Yasser-Khaled1-0
Eelke-Naod-
Joseph-Dawit0-1
Clemens-Egor0-1
Dex-Gijs-
Andreas-Tijs1-0
Amir-Dione-
Wille-Afwezig met geldige reden
Imme-Afwezig met geldige reden
Marijn-Afwezig met geldige reden
Maarten-Afwezig met geldige reden
Bos-Afwezig met geldige reden
Meya-Afwezig met geldige reden
Hugo-Afwezig met geldige reden

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 27 september 2023

WitZwartUitslag
Egor-Marijn1-0
Dawit-Clemens0-1
Gijs-Eelke1-0
Naod-Joseph1-0
Andreas-Dex0-1
Bos-Maarten0-1
Dione-Khaled-
Imme-Amir-
Yasser-Externe wedstrijd 1-0
Tijs-Afwezig met geldige reden
Wille-Afwezig met geldige reden
Meya-Afwezig met geldige reden
Hugo-Afwezig met geldige reden

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 4 oktober 2023

WitZwartUitslag
Marijn-Clemens1-0
Yasser-Andreas1-0
Eelke-Dexafg
Khaled-Wille-
Dawit-Egor0-1
Gijs-Naod1-0
Maarten-Joseph0-1
Tijs-Bos1-0
Dione-Imme1-0
Amir-Externe wedstrijd 1-0
Meya-Afwezig met geldige reden
Hugo-Afwezig met geldige reden

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 11 oktober 2023

WitZwartUitslag
Egor-Gijs1-0
Marijn-Dawit0-1
Joseph-Dex1-0
Clemens-Naod0-1
Khaled-Amir0-1
Maarten-Andreas-
Tijs-Eelke0-1
Bos-Yasser0-1
Wille-Dione1-0
Imme-Externe wedstrijd 1-0
Meya-Afwezig met geldige reden
Hugo-Afwezig met geldige reden

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 18 oktober 2023

WitZwartUitslag
Yasser-Dione-
Eelke-Dawit0-1
Joseph-Clemens0-1
Gijs-Marijn0-1
Dex-Tijs0-1
Andreas-Bos0-1
Wille-Maarten0-1
Imme-Khaled-
Amir-Afwezig met geldige reden
Egor-Externe wedstrijd 1-0
Naod-Afwezig met geldige reden
Meya-Afwezig met geldige reden
Hugo-Afwezig met geldige reden

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 1 november 2023

WitZwartUitslag
Egor-Joseph1-0
Marijn-Eelke1-0
Clemens-Dex1-0
Khaled-Bos1-0
Dawit-Maarten1-0
Imme-Wille0-1
Amir-Andreas-
Yasser-Afwezig met geldige reden
Gijs-Afwezig met geldige reden
Tijs-Afwezig met geldige reden
Dione-Afwezig met geldige reden
Naod-Externe wedstrijd 1-0
Meya-Afwezig met geldige reden
Hugo-Afwezig met geldige reden

Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 8 november 2023

WitZwartUitslag
Joseph-Marijn-
Naod-Egor0-1
Dex-Dawit1-0
Maarten-Clemens0-1
Wille-Andreas0-1
Dione-Bos-
Amir-Yasser0-1
Meya-Imme-
Eelke-Afwezig met geldige reden
Khaled-Afwezig met geldige reden
Gijs-Afwezig met geldige reden
Tijs-Afwezig met geldige reden
Hugo-Afwezig met geldige reden

Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 15 november 2023

WitZwartUitslag
Yasser-Joseph0-1
Eelke-Egor0-1
Clemens-Gijs1-0
Khaled-Meya-
Naod-Marijn0-1
Dex-Maarten0-1
Andreas-Dawit0-1
Bos-Wille0-1
Hugo-Dione-
Tijs-Afwezig met geldige reden
Imme-Afwezig met geldige reden
Amir-Afwezig met geldige reden

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 22 november 2023

WitZwartUitslag
Egor-Clemens1-0
Marijn-Maarten0-1
Dawit-Naod1-0
Gijs-Joseph1-0
Dex-Yasser1-0
Bos-Imme-
Dione-Andreas0-1
Meya-Wille0-1
Eelke-Afwezig met geldige reden
Tijs-Afwezig met geldige reden
Khaled-Afwezig met geldige reden
Amir-Afwezig met geldige reden
Hugo-Externe wedstrijd 1-0

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 29 november 2023

WitZwartUitslag
Marijn-Egor0-1
Joseph-Eelke0-1
Khaled-Dione1-0
Naod-Dex1-0
Andreas-Clemens0-1
Maarten-Gijs0-1
Bos-Meya0-1
Wille-Yasser0-1
Imme-Hugo-
Tijs-Afwezig met geldige reden
Amir-Afwezig met geldige reden
Dawit-Afwezig met geldige reden